fbpx
Close

Kui palju teenib Molde Solskjaeri laenamisest Manchester Unitedile?

Avatar

Ole Gunnar Solskjaer. Foto: AP/Scanpix

Ole Gunnar Solskjaer on pärast mängijakarjääri võtnud ette ka treeneritöö, millega ta alustas Manchester Unitedi reservtiimi juhendades. Seejärel liikus ta oma lapsepõlveklubi Moldesse, kus viis tiimi ajaloolise kõrgliiga võiduni ning suutis tiitlit ka kaitsta. Korra palkas ta Premier League’is väljakukkumise äärel olnud Cardiff, ent norralane ei suutnud Walesi tipptiimi kõrgeimas konkurentsis hoida.

Seejärel naases ta Moldesse ja on äsja sõlminud 2021. aastani kehtiva lepingu. Kui Manchester United otsustas temaga ühendust võtta ning ajutist treeneritööd pakkuda, siis mees ei kõhklenud ning võttis oma unistuste töö vastu. Klubid jõudsid omavahel kokkuleppele, et laenavad Solskjaeri hooaja lõpuni. Hetkel on Norras talvepaus ja liigahooaeg algab märtsikuus ehk klubi oleks Solskjaerita maikuu lõpuni. 

Sky Sportsi allikad väidavad, et Molde teenib laenu eest umbes kaks miljonit eurot ning kui United otsustab 45-aastase jäädavalt ametisse määrata, siis kasseerib Norra kõrgliiga tiim 7,8 miljonit eurot.

scroll to top