fbpx
Close

Kübaratriki kõmmutanud tulikuum Salah loovutas mängu parima auhinna Milnerile: täna ta väärib seda

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Reuters/Scanpix

Võõrsil nigelat hoogu näidanud Liverpooli äss Mohamed Salah tõestas, et statistika on vaid numbrite jada ning kõmmutas võõrsil Bournemouthi vastu lausa kübaratriki. Välguna selgest taevast tulnud esitus tõi egiptlasele mängu parima auhinna, mille ta loovutas aga poolkaitsjale, täna oma 500. Premier League’i matši pidanud James Milnerile.

Alles oma teise kübaratriki Liverpooli särgis löönud Salah ning nüüd on tal sel hooajal kirjas kaheksa liigaväravat. “Ma ei võta seda auhinda vastu,” ütles ääreründaja Sky Sportsi reporterile ning loovutas trofee Milnerile. “Õnnitlused tema imelise karjääri puhul. Ta vääris seda täna. Ma loodan, et võidame koos miskit,” lisas ta.

Avavärava suluseisust löönud Salah jäi Bournemouthi juhendaja Eddie Howe’i hambusse. “Salah oli esimese värava ajal suluseisus ning see muutis mängu. Olime väravani head. Avavärav on alati ülitähtis ning seejärel tegime valel ajal halbu eksimusi,” kommenteeris inglane 0:4 kaotust. “Arvasin poolajapausil, et oleme mängus veel sees ning eeldasin täiesti erinevat teist poolaega kui elu meile pakkus. See liiga on raske ning oleme tulemuses pettunud, tundes, et tegemist oli järjekordse mänguga, mis meie käest libises.”

scroll to top