Pealeht / Inglismaa / Konarlik hooaja algus on kiirendamas Manchester Unitedi tehnilise direktori otsinguid
Foto: AFP/Scanpix

Konarlik hooaja algus on kiirendamas Manchester Unitedi tehnilise direktori otsinguid

Pärast mannetut etteastet Brightoni vastu, mis päädis 2:3 kaotusega, on Manchester Unitedi juhtkond võtnud vastu otsuse kiirendamaks tehnilise direktori palkamist. Kui varasemalt räägiti hooaja lõpufaasist, siis nüüd soovitakse vajalik ametikoht tähta juba selle kalendriaasta sees, vahendab ESPN.

United pole varasemalt vajanud spordidirektori ametikohta, ent suvine üleminekuaken tõi kaasa palju probleeme ning tekitas poleemikat, kui peatreener Jose Mourinho süüdistas klubi esimeest Ed Woodwardi suutmatuses täiendada tiimi vajalike mängijatega. Spordidirektor oleks vahelüliks juhtkonna ja peatreeneri vahel, kes hoiaks üleminekute teemal kätt pulsil ning muudaks protsessi sujuvamaks.

Woodward tegeleb üleminekute kõrvalt ka kommertslepingute ja sponsorite otsimisega, mistõttu on ameeriklane väga hõivatud. See aga pahandaski Mourinhot, kuna vajalikel hetkedel polnud esimehel tema jaoks aega ning Woodward ei andnud peatreenerile piisavalt tihti uut infot protsesside kohta.

popsport.ee

Vaata lisaks

VIDEO: Kas Rahvuste Liiga loomine on vesi suurkoondiste veskile?

Rahvuste Liiga alagrupiturniir on lõppenud ning Inglismaa koondis üllatas kogu maailma, kui keerulises alagrupis Hispaania …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga