fbpx
Close

Kloppi vägiteod panid Liverpooli poolkaitsja unistama

Avatar

Jürgen Klopp hetke nautimas. Foto: Diana Tagaväli

Jürgen Klopp tõi Liverpoolile Meistrite liiga tiitli ning viis nad mullu Premier League’is teiseks, kogudes müstilised 97 punkti. Suurt rolli eduka Liverpooli meeskonna juures mängivad ääreründajad Mohamed Salah ning Sadio Mane, kelle teravus ning oskuslikkus on ründemängu nurgakiviks.

Kuna sakslasest peatreener on suutnud mõlema mängumehega imesid teha, tõstes nad Euroopa tippmängijate hulka, siis eelmisel suvel klubiga liitunud poolkaitsja Naby Keita loodab, et järgmine ime juhtub just temaga.

“Klopp teab, kuidas mängijatega suhelda ja neid aidata, ta alati suhtleb kõigiga nii platsil kui selle väliselt. Ta suudab sind motiveerida ning oma piire kompima panna,” kiitis Keita oma juhendajat Goalile. “Inimesed näevad, kuidas ta Maned ja Salah’d on edasi viinud ja ma loodan, et järgmisel hooajal teeb ta seda ka minuga,” avaldas guinealane lootust.

Mullu mängis ta 33 kohtumist ja skooris kolmel korral. “Avahooaeg läks mul kohanemisele. Saksamaa ja Inglismaa jalgpall on erinev ning loodan, et järgmisel hooajal on asjalood paremad,” rääkis endine RB Leipzigi mängumees.

scroll to top