fbpx
Close

Klopp vihjas kaitseliini tehtavale täiendusele ning tegi Chelsea ekslootsi üle nalja

Avatar

Jürgen Klopp ja Maurizio Sarri. Foto: AFP/Scanpix

Äärekaitsjate Andrew Robertsoni ja Trent Alexander-Arnoldi kümnete tulemuslike söötude abil Liverpooli rünnakule uue dimensiooni andnud peatreener Jürgen Klopp vihjas kaitseliini täiendusele. Kuna vasakkaitsja Robertson käis alles putukahammustuse tõttu operatsioonil ning varumees Alberto Morenost sai suvel vabaagent, siis sakslane on pidanud sõpruskohtumistes mängitama vasakkaitses noormängijaid.

“Eks näis, mis teeme. Ma ei kinnita ega lükka midagi ümber. Peame kõik läbi mõtlema ja võib-olla ei teegi täiendust. Jäime küll ühest kaitsjast ilma, aga meil on nüüd kaks noormängijat ning James Milner võib ka seal mängida,” sõnas sakslane pärast 3:1 võitu Bradfordi üle.

Uues rollis on end leidnud ja ründemängija Adam Lallana, kes on saanud kahes kohtumises mängida alumise poolkaitsjana/mängujuhina. “Adam on stiililt selline, kes saab “Jorginho” rollis hakkama – ma loodan, et Maurizio Sarri ei vaata neid mänge, muidu teeb ta veel pakkumise,” naljatles Klopp Sky Sportsile antud usutluses.

Nimelt ostis endine Chelsea peatreener Londoni klubiga liitumisel kohe Napoli poolkaitsja, kellega ta koos väga atraktiivset mängujoonist viljeles. Itaalia koondise poolkaitsja aga Premier League’is niivõrd säranud pole kui Napoli aegadel, kuid eks näha ole, mida uus juhendaja Frank Lampard söödumeistriga peale hakkab.

scroll to top