fbpx
Close

Klopp: Shaqiri pole müügiks, tähtis on meie enda olukord

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp kinnitas, et tema meeskonnas peamiselt varumeherollis olev Šveitsi koondislane Xherdan Shaqiri jääb paigale vaatamata mitmete konkurentide huvile ääreründaja enda ridadesse tuua.

28-aastase Shaqiri kohta uurisid hiljuti nii AS Roma kui ka Sevilla. Mees on tänavu vaid kuues Premier Legaue’i mängus kaasa teinud, millest kahes kuulunud algkoosseisu. Eelmisel hooajal sai ta kirja 24 mängu ja seega saab juba praegu öelda, et käimasoleva hooaja lõppedes on tal mängude arv võrreldes mullusega vähemaks jäänud. Peatreener Klopp andis mõista, et ei taha hooaja teises pooles kindlalt Inglismaa meistritiitli suunas liikudes ja ka Meistrite liigas konkurentsis olles riske võtta, mistõttu pole sakslane huvitatud kellegi praeguste mängijate laenule saatmisest ega müügist.

“Enamik ajast detsembris ja jaanuaris oli meil pink poisse täis, suurepäraseid poisse, aga siiski vaid poisse. Seega kuidas saaksime üldse mõelda sellele, et saadame inimesi kuhugi mujale? Küsimus pole ainult Shaqiris, vaid kõigis. Me peame nad enda juures hoidma enda olukorra pärast ja mitte erinevate klubide olukordade peale mõtlema. Kui keegi tuleks ümber nurga ja küsiks otse, siis…aga seda ei juhtunud. Kui nad on meeleheitel, siis mõtleme müügile, aga meie poolt pole mingit alust seda teha,” rääkis Klopp enne neljapäevast liigakohtumist Wolverhampton Wanderersiga.

scroll to top