fbpx
Close

Klopp raskest võidust: see on alles algus

Avatar

James Milner. Foto: SIPA/Scanpix

Fulham pakkus Liverpoolile kõva lahingu, kui kunagi punasärki kandnud Ryan Babel kõigest 16 minutit enne mängu lõppu 1:1 viigi jalule seadis, ent James Milneri penalti Liverpoolile siiski magusa ja raske võidu tõi.

Peatreener Jürgen Klopp täheldas, et 2:1 võit on parem kui 1:0 ja nullimäng. “Suutsime viigiväravale vastata ning uuesti juhtima minna, ma usun, et väärisime võitu täielikult. Mängupilt oli keskpärane, tulemus aga ülitähtis. Avapoolaeg oli veidi roostes, teisel poolajal võinuksime mängu ära otsustada, aga ei suutnud. Babel skooris, nad väärisid seda, aga me väärisime võitu,” rääkis juhendaja mängujärgselt.

Liverpool tõestas, et nende meeskond mängib külma närviga ning viigiseisu ajal paanikasse ei mindud, vaid otsiti sihikindlalt juhtväravat. “Ma ei kahtle oma mängijate närvides. Nad on piisavalt rahulikud, aga me pole ülimalt stabiilsed – ühel päeval õnnestub kõik ja mängime perfektselt, aga seda juhtub harva. Inimesed ütlevad, et peaksime olema veenvamad, aga oleme oma arengu algfaasis, mitte lõpus,” selgitas sakslane.

 

scroll to top