fbpx
Close

Klopp pärast võitu: Van Dijk on üks maailma parimaid keskkaitsjaid

Avatar

Sadio Mane ja Virgil van Dijk. Foto: AFP/Scanpix

Pärast Sadio Mane lõpuminutiteil Crystal Palace’ile löödud 2:0 väravat oli selge, et Liverpool jätkab täiseduga. Peatreener Jürgen Klopp kiitis mängu parimaks valitud Virgil van Dijki taevani ning hollandlase kaitsetöö olla suisa maailmaklassist.

Sakslasest loots jagas meeleldi muljeid Sky Sportsiga ning kiitis Inglismaa ekstreeneri Roy Hodgsoni juhendatavat Palace’it. “Nad mängivad head vutti ning neil on lihtne, aga selge plaan, kuidas võita. Täna proovisid nad meile pika palliga probleeme tekitada, kuid ma Virgil hoidis Christian Benteket vaos. Ma ei tea vutimaailmas keskkaitsjaid, kes suudaksid niimoodi Benteket vaka all hoida nagu Van Dijk.”

Klopp ei soovinud rääkida pärast head algust (täisedu, sisse lastud null väravat) mingist tiitlirallist. “Selleks on liiga vara ning ausalt öeldes mind ei huvita. Ma ei olnud avapoolajal kindel, et suudame skoorida. Pidime mängima koledalt, agressiivselt ja ründavalt selleks, et eesmärki saavutada. On keeruline teha kahest mängust mingeid järeldusi, Võite järeldada, aga jätke meid sellest diskussioonist välja,” palus Liverpooli peatreener.

Kaotusekibedust maitsnud Hodgson nägi Liverpooli võidu taga õnne. “Me poleks õnne korral kaotusseisu jäänud. Me ilmselt pingutasime piisavalt, et saada väärt tulemus, kuid see penalti niitis meid jalust. Ma ei arva, et see oli penalti ning olen vihane, sest see otsus läks meile kalliks maksma.”

Vaata väravaid SIIT.

scroll to top