fbpx
Close

Klopp: oleme juba teinud ajalugu

Avatar

Jordan Henderson ja Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Eile Huddersfieldi 5:0 võitnud ning tabelisse järjekordsed kolm punkti lisanud Liverpool ületas 90 punkti piiri. Kaks mängu on punasärkidel veel mängida ning kogusumma võib tõusta uskumatuna näiva 97 punktini, mis aga tiitlit ei garanteeri.

Piisab vaid ühest Manchester City libastumisest ja tiitel oleks ‘Pooli jaoks vägagi käegakatsutavas kauguses. Siiski, Jürgen Kloppi hoolealused on andnud endast kõik ja nüüd pole enam väga midagi nende endi kätes. “91 punkti on hullumeelne. Lõppude lõpuks me ei suuda teha rohkemat kui eesseisvad mängud võita – kõik on samamoodi nagu ennegi, püüame mänge võita,” ütles ta mängujärgselt.

“Miks me peaks uurima, kelle vastu võiks City libastuda? Kui nii lähebki ja me ei libastu, siis oleme võitjad. Kui mitte, siis oleme ikkagi andnud oma parima, oma sajaprotsendiliselt parima ja see on ainus, mida saame endilt oodata. Me oleme ikkagi juba ajalugu teinud, tahtsime kirjutada oma ajaloo, seda me ka püüame teha ning seda on mängijad juba suutnud teha,” kiitis ta oma hoolealuseid.

Liverpool mängib 4. mail Newcastle’iga võõrsil ja 12. mail Wolvesiga kodus, City mängib homme võõrsil Burnleyga, 6. mail Leicesteriga kodus ja 12. mail võõrsil Brightoniga.

scroll to top