fbpx
Close

Klopp City liigavõidust: nende 5:0 võit meie kümnemehelise tiimi üle otsustas nende hooaja

Avatar

Jürgen Klopp ja Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpool on taas proovimas oma 29-aastast liigatiitli põuda lõpetada ning peatreener Jürgen Klopp avaldas lootust, et nemad on see generatsioon, kes seda teha suudab. Samas on viimase seitsme liigamänguga 12 punkti võtnud punasärgid oma hooaja esimeses pooles sisse tehtud edu maha mänginud ja hetkel ollakse tiitlikaitsjast Manchester Cityst vaid punktiga ees.

Pinge kasvab ja kruvib, aga Klopp seda väidetavalt ei tunne. “Ma ei tunne mingit ootust. See on lihtsalt teiste poolt loodud jutt ja olukord. Ma räägin ainult faktidest. Muidugi on tiime, kes on püüdnud meistriks tulla, aga ebaõnnestunud ja siis on süüdistatud peatreenerit, tiimi või kedagi muud,” ütles sakslane Liverpool Echole.

“Samuti on selline hetk alati olemas, kus hooaeg läheb keerukaks. Kui eduseis pole umbes 25 punkti, siis see juhtub – juhtus nii Leicesteri kui Chelseaga. Ainult Cityl polnud seda, sest nende 5:0 võit meie kümnemehelise tiimi üle muutis nende hooaega. Kui see hooaeg välja jätta, siis säärane oht edu maha mängida on alati, näiteks Barcelona pole Hispaanias ju veatu,” tõi ta näiteks.

“Kuulge, kes arvab, et me enam ei võida ühtki liigamängu? Nüüd räägitakse, et tiitli võitmiseks peame kõik 11 matši võitma. Kui kuuled sellist asja, siis mõtled kohe, et see on küll veidi keeruline väljakutse. Kas see on tõesti ainus võimalus tulla meistriks? Ma pole selles nii kindel. Siiski peab üks generatsioon selle läbimurde tegema ning tulevikus on kõigil lihtsam. Oleks tore, kui meie murraksime läbi,” avaldas peatreener lootust.

 

scroll to top