fbpx
Close

Klopp avaldas oma plaanid Coutinho kohta

Avatar

Philippe Coutinho ja Lionel Messi. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli rekordmüük, 2018. aasta jaanuarikuus hullumeelse 150 miljoni euro eest Barcelonasse liikunud brasiillane Coutinho pole oma uues tiimis rahul ja õhus on palluri rahaks tegemine, kui teda võidakse kasutada Neymari tagasitoomisel. Nimelt on õhus jutud, et Barcelona maksab naftaklubile sada miljonit eurot ning annab vastu mängija(id), kellest üks võib olla just ‘Pooli eksmängija.

Samas on räägitud ka võimalikust Inglismaale naasmisest ja Coutinho agent välistas suve algusel kõik muud Premier League’i klubid peale Liverpooli. Mängumehest pallivõluri teinud Jürgen Klopp andis mõista, et hindab endist hoolealust ülimalt kõrgelt ja tema naasmine teeks Liverpoolile teene. “Coutinho annaks igale tiimile juurde. Tegemist on fantastilise jalgpalluriga, kuid ta oleks väga-väga-väga suur ost ja sel aastal me suuri kulutusi ei tee,” sõnas sakslane.

“See lihtsalt poleks võimalik. Nagu ma ütlesin, et ta muudaks iga tiimi paremaks, muuhulgas ka meid, kuid loodan siiski, et ta leiab Barcelonas oma õnne. Võib-olla juba leidiski, sest kuigi meil on säilinud kontakt, siis mitte väga tihe ning ma täpselt ei tea, mida ta teeb. Ülejäänud jutt tuleb ajalehest ja meediast jne. Kui kõik, mida lehed kirjutaksid, oleks tõene, siis vau!” ironiseeris Klopp ESPN-ile antud usutluses.

scroll to top