fbpx
Close

Klopp algavast liigahooajast: tuleb raske aasta

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Liverpooli peatreener Jürgen Klopp toodi Liverpooli tiitlite pärast ning sakslane lubas, et toob klubile karikaid ja ülimalt ihaldatud liigatiitli. Algav hooaeg ei erine eelnevast karvavõrdki – lootused ja ootused on samad ning usutakse, et suvel korralikud ostud teinud sakslane suudab tiimist mõne karikavõidu välja pigistada.

Liverpool on näidanud head jalgpalli, jõudes läinud hooajal ka Meistrite liiga finaali, alistudes valitsejale Real Madridile. Liigas lõpetati kolmanda kohaga, ent ei Carabao või FA karikasarjas ei jõutud finaali. Nüüd on tehtud mitmeid oste, mis peaksid tiimi tugevdama. Mis saab sel aastal?

“Oleme näidanud viimastel aastatel näidanud häid mänge ja pakkunud võimsaid hetki, kuid miski pole tulnud lihtsalt ning sama käib ka selle hooaja kohta,” ütles Klopp Telegraphile.

“Meil on kõrged ootused ja soovid, kuid üldjoontes pole miskit suvega muutunud: ma ei näe, et Manchesteri klubid on jäänud nõrgemaks, Tottenham pole kedagi müünud ja on säilitanud oma tuumiku. Arvan ka, et Arsenal ja Chelsea on tugevamad kui läinud hooajal. Everton on muidugi tiim, keda ei tohi maha kanda ja Wolverhampton ei karda raha kulutada. Tuleb raske liigahooaeg.”

scroll to top