fbpx
Close

Kas Ronaldo ja Bale vihjasid mõlemad Real Madridist lahkumisele? 

Avatar

Marco Asensio Cristiano Ronaldot embamas. Foto: Reuters/Scanpix

Real Madrid tõstis äsja kolmandat aastat järjest Meistrite liiga tiitli oma pea kohale, ent mängujärgsed kommentaarid Cristiano Ronaldolt ja Gareth Bale’ilt ei jäta muljet kui ülirõõmsatest, õnnelikest sportlastest, kes on saavutanud miskit erakordset ning on enda nime suutnud jäädvustada vutiajalukku.

Mängujärgselt vihjas Real Madridi ja Meistrite liiga suurim väravakütt Cristiano Ronaldo, et võib klubist lahkuda. “On olnud väga tore mängida Real Madridi eest. Ma räägin sellel teemal täpsemalt mõne päeva pärast,” vahendab väljaanne Carousel Deportivo.

Üllatuslik väljaütlemine ei kõigutanud klubi presidenti Florentino Perezt: “Cristiano öeldu ei mängi erilist rolli – igaüks võib öelda mida iganes, ent siin on tähtsaim just klubi käekäik.” Kapten Sergio Ramos nõudis kohest täpsustust Ronaldolt: “Ma usun, et Cristiano rääkis suvisest üleminekuaknast. Kui tal on miskit susisemas, tuleb sellest rääkida juba täna ning ta peab kohe oma plaane ka selgitama. Ta on meie jaoks võtmemängija.”

Kaks väravat skoorinud, ent pingilt sekkunud Gareth Bale tunnistas, et vajab rohkem mänguaega. “Pean rohkem pallima. Istume suvel koos agendiga maha ja arutame asju,” ütles waleslane, kelle vastu tunneb huvi ekstiim Tottenham ja Manchester United.

scroll to top