Pealeht / Klubid / Kaheksandale kohale kukkunud Unitedi loots: me ei kuku Premier League’ist välja
Foto: Reuters/Scanpix

Kaheksandale kohale kukkunud Unitedi loots: me ei kuku Premier League’ist välja

Pärast derbikaotust Manchester Cityle langes Manchester United kaheksandale kohale ning nüüd ollakse liidrist Cityst samal kaugusel kui 18. kohal paiknevast Cardiffist – nimelt kärises vahe liidritega 12 punktile. Peatreener Jose Mourinho tabeliseisu pärast väga ei muretse.

Juba neljanda kaotuse kirja saanud Mourinho on võitnud liigamängudest vaid pooled ja tiimist, mida tahetakse näha tiitlikonkurentsis või vähemalt esinelikus, on reaalsuseks kõigest koht tabeli keskmike hulgas. “Ma ei usu, et me langeme Premier League’ist välja,” ütles Mourinho pärast kaotust. “Üks tiim alustas hooaega tugevamalt ning jätkab samas vaimus, teine aga mitte,” kirjeldas ta linnavaheliste klubide erinevusest.

Mänguga jäi ta tegelikult rahule. “Ma ei analüüsi statistikat, vaid seda, mida tundsin ja nägin. Tegemist oli matšiga, kus eksisime ja tegime vigu, aga mitte halb esitus. Saime karistatud, aga esitus, suhtumine ja eneseusk olid head ning me muutume nendes iga vooruga aina võimsamaks,” selgitas peatreener.

Vaata lisaks

Klopp hullust mängust: adrenaliin peksab üle, Alisson tegi esituse, mida ma pole kunagi näinud

Liverpool vajas Napoli vastu kas 1:0 või itaallaste skoorimisel vähemalt kaheväravalist võitu. Seekord piisas Mohamed …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga