fbpx
Close

Ikkagi tuleb täiendusi? Manchester City noolib Barcelona keskkaitsjat

Avatar

Samuel Umtiti (keskel). Foto: AFP/Scanpix

Valitsev Inglismaa meister Manchester City on väidetavalt otsimas keskkaitsesse jõudu juurde ning L’Equipe’i teatel ollakse huvitatud Barcelona mängumehest Samuel Umtitist.

City peatreener Pep Guardiola on küll varasemalt teada andnud, et jaanuaris üleminekuturul ringi ei vaadata, kuid keskkaitsja Aymeric Laporte on siiski vigastusega väljas ning samal positsioonil tegutsevaid mehi on võistkonnas ainult kaks: John Stones ja Nicolas Otamendi. Alternatiivina on seal kohal tegutsenud ka poolkaitsjad Fernandinho ja Rodri.

Pikalt põlvevigastusega kimpus olnud, Kataris ravil ja Hispaanias operatsioonil käinud 26-aastane prantslane Umtiti on Barcelonas sealse peatreeneri Ernesto Valverde plaanidest sisuliselt väljas. Mees on pärast 2018. aasta maailmameistrivõistlusi, kui tema ja Prantsusmaa seal triumfeerisid, kõigest 23 kohtumises klubi eest platsil käinud. Enne seda perioodi oli ta kindel põhimängija ning sai kahe hooaja peale kirja 83 mängu. Lisaks sellele on ta koondises kaotanud koha oma klubikaaslasest kaasmaalasele Clement Lenglet’le.

scroll to top