fbpx
Close

Hullumeelne võiduseeria ei rahulda Manchester Unitedit, ütles De Gea

Avatar

David de Gea. Foto: Imago/Scanpix

Manchester United on Ole Gunnar Solskjaeri käe all viigistanud ja kaotanud null mängu, võites kõik, kes ette sattunud, muuhulgas võõrsil nii Arsenali kui ka Tottenhami. Võimas hoog aga ei rahulda tiimi, ütles kiiper David de Gea.

Teisipäeval kohtutakse Burnleyga ning püütakse kolme punkti kaugusel asuvat Chelseat kätte saada, kes hetkel paikneb viimasel Meistrite liigasse viival kohal. “Jah, ilmselgelt on tegemist suurepärase seeriaga, aga oleme siiani Meistrite liiga kohast väljaspool ning Premier League’i võidust ülikaugel. Oleme võitudega rahul, aga üldine olukord pole meeltmööda,” nentis hispaanlane Sky Sportsile.

“Tegemist on klubiga, kes peaks võitlema tiitli nimel, kuid hetkel kogume enesekindlust ja püüame saavutada sel hooajal maksimumi ehk võita mänge, jõuda esinelikusse ja võistlussarjades teha häid tulemusi,” lisas ta.

Premier League on aga läinud. “Selle võitmine on võimatu. me tahtsime seda hooaja alguses saavutada, sest see klubi vajab tiitleid. Tahame kindlustada pääsu Meistrite liigasse, mis saab olema raske katsumus, aga oleme suutnud vahet konkurentidega õige palju vähendada. Võitleme lõpuni ning kui hoiame praegust hoogu, siis võidame mänge.”

scroll to top