fbpx
Close

Guardiola tunneb Liverpooli võimsa hooaja üle rõõmu

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester City loots Pep Guardiola on mees, kellele konkurentide hea vorm on meeltmööda, sest konkurents aitab temal ja ta tiimil rohkem pingutada. Pärast 13 mänguvooru on Liverpool Cityst vaid kahe punkti kaugusel ning Jürgen Klopp on tõestanud, et suudab Premier League’i tiitlikaitsjatega ainsana sammu pidada.

Guardiola pidi 2009/10 hooajal Barcelonat juhendades võitlema suure rivaali Real Madridiga kuni viimase vooruni välja, et liigatiitel võita. “Mäletan seda hooaega suurepäraselt, väga raske oli. Real mängis Manuel Pellegrini käe all väga hästi ning vajasime 99 punkti, et liiga võita. Selleks, et 99 punkti võtta, vajasime lisamotivatsiooni – teadsime, et kui kaotame punkte, kaotame ka tiitli,” rääkis Pep Metrole.

Tollane olukord on üle kandunud üheksa aastat hilisemasse hooaega ning Barcelona ja Reali rollides on City ja Liverpool. “Me vajame spordis konkurentsi ning mu mängijad teavad seda. Ma ei öelnud neile, aga nad teavad Liverpooli võimsust. Kui me kaotame punkte, siis Liverpool läheb liigavõidu poole, sama saab öelda ka Chelsea ja Tottenhami kohta,” ütles hispaanlane.

scroll to top