fbpx
Close

Ferdinand ütles ausalt välja, et ta ei uskunud tagasitulekusse

Avatar

Michael Carrick, Wayne Rooney, Nani ja Rio Ferdinand. Foto: AP/Scanpix

Manchester Unitediga kõik võitnud keskkaitsja Rio Ferdinand ei häbenenud välja öelda, et ta ei uskunud tiimi võimekusse pöörata kodus saadud 0:2 kaotusseis võiduks. Samuti leidis ta, et PSG keskkaitsja Presnel Kimpembe käega mäng polnud penalti vääriline.

“Mul polnud nendesse piisavalt usku, sest kümme mängumeest olid vigastusega väljas ning arvestades, kuidas PSG avavoorus mängis, siis ma tõepoolest ei uskunud tagasitulekusse. Ole Gunnar Solskjaer oli oma tiimivaliku osas vapper, tal oli kolm teismelist platsil ning kujutage ette, mis enesekindluse laengu terve tiim sellest võidust sai,” kiitis ta Unitedit.

Muidugi sai kiita ka peatreener ise, kellega koos jõudis Ferdinand ka õige mitu hooaega mängida. “Ole on toonud sellesse tiimi eneseusu tagasi. Inimesed kahtlesid [Romelu] Lukakus, aga ta on üks paljudest, kes hingab teises rütmis. Samas ma ei arva, et see penaltiolukord pidanuks päädima 11 meetri karistuslöögiga, aga kaitsjana sellises olukorras selga keerates saabki karistada,” avaldas ta BT Sporti stuudios skandaalse intsidendi kohta arvamust.

scroll to top