fbpx
Close

Ferdinand Dybala otsusest keelduda Manchester Unitediga liitumisest: tal pole piisavalt mune

Avatar

Paulo Dybala. Foto: Imago Images/Scanpix

Juventus oli väga lähedal Paulo Dybala ning Romelu Lukaku vahetusdiilile, kuid mis argentiinlase imidžiõiguste ning isikliku vastuseisu tõttu katki jäi. 25-aastane ründemängija sai kriitikat Manchester Unitedi kaitselegendilt Rio Ferdinandilt, kes on pigem rahul, et sellise suhtumisega mängumees tema lemmiktiimiga ei liitu.

“Mitmed pallurid on viimastel aastatel Unitedile ära öelnud, soovides mängida kusagil mujal. Aga ma ei mõista, kuidas on Dybalal julgust nii teha, kui samal ajal kuulub ta Juventuse pingipoiste sekka. Ta peab hakkama jalgpalli mängima. Võib-olla ta mõtleb, et pigem istuda Meistrite liiga mängul pingil kui pallida Unitedi eest. Mul on hea meel, et sellise suhtumisega pallur ei tulnud, sest tal pole piisavalt mune et seda särki kanda!” avaldas keskkaitsja väljaandele Daily Star.

“Tahan tiimi kedagi, kes tuleb ja mõtleb, et United peab jõudma tagasi tippu ning mina olen see puuduv lüli ja sellist tüüpi pallurit tahetakse oma meeskonda,” selgitas Unitediga kõik võitnud inglane.

scroll to top