fbpx
Close

Evra eeldab, et suvel tehakse Unitedis tühjendusmüük ja rahaks tehakse ka Pogba

Avatar

Paul Pogba. Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitediga kõik võitnud vasakkaitsja Patrice Evra andis eksklusiivintervjuu Sky Sportsile, kus rääkis avameelselt enda mõtetest ja arvamusest, mis klubis praegu toimub. Sel hooajal kuuendaks jäänud United on viimastel kuudel näidanud kohutavat hoogu ning esitused palliplatsil on tekitanud kamaluga küsimusi pallurite motivatsiooni osas.

Fookuses on klubi rekordost Paul Pogba, kelle tujukus on tekitanud vastakaid arvamusi juba mitu aastat – ühed arvavad, et prantslane on liiga laisk ja arvab endast väga palju, teised aga vihjavad teda ümbritsevate mängumeeste kehvale kvaliteedile, mis tekitab maailmameistriks tulnud poolkaitsjas trotsi.

“Ma ei taha süüdistada kõiki mängijaid, sest arvan, et mõned mängijad ei saa aru, miks nad Unitedis on. Arvan, et Pogba lahkub, sest pead tundma tõelist armastust ja pühendumust, kui mängid. Kui ta otsustab nüüd jääda, siis võib-olla fännid armastavad teda pühendumuse pärast. Ma ei kaitse Pauli, aga kui esineb selliseid intsidente fännidega, siis need tapavad teda vaikselt,” vihjas ta 0:2 kaotusele Cardiffile, misjärel sattus mängumees fännide kriitikatulva alla.

“Mõned mängijad on tulnud klubisse vaid raha teenima. Mul pole Alexis Sancheze vastu midagi, aga kui nägin lepingu tingimusi, siis teadsin, et Unitedi ajalugu lasti just potist alla. Tal oli võimalus liituda Manchester Cityga, kuigi nad pakkusid vähem raha, ent paremat jalgpalli. Ma siis tahaks tegelikult teada, miks ta valis Unitedi? Ärge öelge mulle, et talle meeldis United siis, kui ta oli alles laps,” ütles Evra ausalt välja.

scroll to top