fbpx
Close

EELVAADE: kaptenimaterjal läheb Arsenali põlvili suruma

Avatar

Alexis Sanchez ja Paul Pogba. Foto: Reuters/Scanpix

Paul Pogba jaoks on tänavune hooaeg olnud tõelised ameerika mäed – tülitsemised, arusaamatused ja kaptenipaelast ilmajäämine Jose Mourinho käe all on möödanik; uue juhendaja Ole Gunnar Solskjaeri all on Pogba lustiv, ründav ja ülivajalik enda meeskonnale. Samuti usaldab prantslast peatreener niivõrd, et annaks talle kaptenipaela.

“Tean seda poissi juba õige kaua, ta on liider. Ta suudab inimesi innustada ja mõjutada. Ta hoolib teistest ja tahab tõeliselt edukaks saada,” ütles norralane BBC-le. Samuti ei teinud Solskjaer suurt numbrit Pogba sotsiaalmeedia lembusest. “See on lihtsalt tema ning tema karakter ongi sotsiaalmeedias võimendatud. Sotsiaalmeedia on üks osa meie igapäevaelust ning ühiskond ongi praegu selline. Mul pole sellega probleemi,” rääkis ta 25-aastase mängumehe kohta.

FA karikasarja 1/16-finaalis kohtutakse täna kell 21.55 võõral väljakul Arsenaliga, kellega viimati mängiti Old Traffordil 2:2 viiki. Tõsi, see oli veel Mourinho-aegne United. Praegu ollakse seitsme järjestikuse võiduga end võimsalt liigatabelis konkurentsi tõstmas ning Arsenalile hingatakse meeletult kuklasse.

Seekord on asi lihtne – punkte siin ei jagata ning võitja pääseb kaheksandikfinaali. Viigi korral peetakse korduskohtumine juba Manchesteris. Koduväljakul on Arsenal olnud sel hooajal üpris kindel, kaotades 18-st kodumatšist vaid kaks. Ka väravaid osatakse Emiratesil lüüa, sest üle poolte kodumängudest on löödud kaks või enam väravat.

Kui Paul Pogba skoorib, maksab Optibet sulle panuse kolmekordselt tagasi! Arsenali mittekaotamise peale panustades võid võita raha 1,37-kordselt tagasi.

Vaata kõiki Optibeti koefitsiente SIIT.

scroll to top