fbpx
Close

Coentrao ei taha Portugali eest MM-il osaleda

Avatar

Foto: B1 Foto/Pixabay

Endine Real Madridi vasakkaitsja, praegu Lissaboni Sportingus palliv Fabio Coentrao andis Facebooki vahendusel teada, et ta ei soovi sõita MM-ile ja kaitsta Portugali koondise au, sest tunneb, et ta pole selle jaoks piisavalt heas vormis.

Sel hooajal lausa 43 mängu teinud vasakkaitsja lõi liigas ka ühe värava ja andis kolm väravasöötu, ent kodumaal laenul olev Coentrao ei usu mängupraktikast hoolimata enda suutlikusse toetada Portugali koondist lähiajal toimuval MM-il.

“Eelmisel nädalal võtsin vastu otsuse, et ma ei suuda pärast väga stressirohket perioodi olla piisavalt heas vormis, väärimaks kohta Portugali koondises. Ma ei pööra kunagi oma kodumaale selja ja loodan, et saan koondist tulevikus veel esindada. Nii kaua olen ma alati üks lisafänn, kes Portugalile kaasa elab. Õnn kaasa, mehed!” Selline teade oli postitatud Fabio Coentrao Facebooki.

Kui tõepoolest nüüd mees keeldub koondisekutsest, mängib vasakkaitsjana põhirolli AS Roma pallur, sel hooajal Napoli Serie A hõbemedalini aidanud Mario Rui.

scroll to top