fbpx
Close

Carragher palus Liverpooli fännidel tiitliheitluse osas vabalt võtta: meie võimalus tuleb varsti!

Avatar

Jamie Carragher ja Steven Gerrard. Foto: Reuters/Scanpix

Kahe punkti kaugusel liidrist Manchester Cityst asuva Liverpooli fännid võiksid tiitliheitlust vabalt võtta, ütles klubiga Meistrite liiga võitnud Jamie Carragher. Oma esimest Premier League’i tiitlit ihkav Liverpool on pea igal hooajal ajanud oma fännide lootused lakke ning kevadel Meistrite liiga finaali jõudmine ja suvised täiendused on aidanud klubil teha Premier League’i parima alguse.

Klubi legend, praegune Sky Sportsi stuudioanalüütik Jamie Carragher palus oma lemmikklubi fännidel võtta vabalt ning tiitliralli pärast mitte muretseda. 1:1 viik Arsenaliga suurendas vahe Manchester Cityga kahele punktile ning Pep Guardiola hoolealused ei kipu punkte kergekäeliselt loovutama. “Jah, Liverpooli vaatevinklist oli see viigivärav pettumustvalmistav, aga fännid peaksid veidi vabamalt võtma,” rääkis keskkaitsja Sky Sportsile.

“Jääb sellmine mulje, et ‘Pool kaotas viigiga kogu liiga, aga tegelikult ju kaotati kaks punkti ning City on kahega ees ning ja mängida on 27 vooru. City on Liverpoolist parem ja kõik teavad seda. See aga ei tähenda, et me ei suudaks liigat võita. ‘Pooli šanss tuleb hooaja teises pooles, kui City on Meistrite liigaga hõivatud ning nende fookus on loodetavasti seal, siis saame neid nõelata,” paljastas Carragher taktikat.

scroll to top