fbpx
Close

Bale: Mourinho on suur põhjus, miks Tottenhami naasin

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Tänavuseks hooajaks laenulepingu alusel oma endise koduklubi Tottenham Hotspuriga liitunud Madridi Reali hingekirja kuuluv ääreründaja Gareth Bale põhjendas Inglismaale tulekut peatreener Jose Mourinhoga.

“Ta on minuga rääkinud mõningatest positsioonidest, kus ta tahab, et mängiksin, ja ilmselgelt olen sellega rahul. Ta oli suur põhjus, miks siia tagasi tulin. Ta on tuntud nimi ja võitja. Tottenhami sobib ta ideaalselt. Peame võitma karikaid ja ta teab kõigist paremini, kuidas seda teha. Tean, et iga Tottenhami fänn on meeleheitel karika võitmise osas ja me püüame igas sarjas kõigest väest seda saavutada,” ütles Bale intervjuus BT Sporti vahendusel.

“Mängijana ma ei hakka samu väljakupikkuseid jookse äärel tegema igal sekundil. Mõistan oma mängu rohkem, mis on tollest ajast alates täienenud. Olen täiskasvanum ja küpsem. Ma ei pruugi mõnikord nii käituda, kui treeningul naljatlen, aga pidin välismaal olles suureks saama. Tean, et mul on endiselt palju pakkuda ja olemas on ka kiirus. Olen põnevil, et saan näidata, mida suudan teha. Tahame võita ja seega tahan olla kindel, et aitan meeskond nii palju kui suudan, et seda saavutada.”

“Pean täiesti terveks saama. Ma pole treeninud pärast koondisepausi Walesiga ja pean seega treeningväljakule tagasi minema. Loodetavasti olen resultatiivne esimeses mängus, mil väljakule pääsen, millal iganes see saab olema. Harry [Kane] on tulnud toime uskumatult edukalt alates ajast, mil ta suurde pilti tõusis ja palju väravaid lõi. Tema ja [Heung-Min] Soniga koos mängida on põnev olukord meile kõigile. Tahame kõik üksteist aidata, aga peamine eesmärk on anda endast maksimum meeskonna heaks. Kui suudame end kõik samas suunas suruda, siis võib sellest huvitav hooaeg tulla. Klubi väärib karikat. Asjad on õiges suunas liikunud, aga tükike tiitlit nüüd on see, mida vajame, ning peame selle poole püüdlema,” lõpetas 31-aastane Bale.

scroll to top