fbpx
Pealeht / Hispaaniasse / Atletico tõstab ihaldatud puurivahi väljaostuklausli 200 miljoni euroni
Foto: AFP/Scanpix

Atletico tõstab ihaldatud puurivahi väljaostuklausli 200 miljoni euroni

Suurenenud üleminekusummad ning mitme klubi karjuv vajadus väga hea puurivahi järgi on pannud Euroopa liiga võitja Atletico Madridi tegutsema: esikinda Jan Oblaki hoidmiseks pakutakse 25-aastasele sloveenile palgatõusu ning suurendatakse väljaostuklauslit 200 miljoni euroni.

Viimasel kolmel aastal La liga parimaks puurivahiks valitud Oblak on kolme hooajaga lasknud endale lüüa vaid 61 väravat. Tema kõrge tase ning osavus on muutnud sloveeni vägagi ihaldatuks väravavahiks, kelle nimel võidakse välja käia ka kolmekohalise summa.

Praegu on AS-i andmetel Oblaki vastu tuntud huvi nii PSG-st kui Premier League’ist, nendest viimati Liverpooli leerist. Sloveenil on hetkel väljaostuklausel 100 miljonit eurot ja kehtiv leping 2021. aastani, ent Atletico ei soovi Oblaki mitte mingil juhul rahaks teha. “Ta tahab Atleticos olla ning meie tahame, et ta jääks,” ütles klubi tegevjuht Miguel Angel Gil Hispaania raadiole mõni päev tagasi. “Püüame teda meiega jääma ning suurendame ta väljaostuklauslit.”

medpoint.ee

Vaata lisaks

Evra eeldab, et suvel tehakse Unitedis tühjendusmüük ja rahaks tehakse ka Pogba

Manchester Unitediga kõik võitnud vasakkaitsja Patrice Evra andis eksklusiivintervjuu Sky Sportsile, kus rääkis avameelselt enda …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga