fbpx
Close

Alisson teab, mis Liverpoolile tiitlid toob

Avatar

Alisson. Foto: Zumapress.com/Scanpix

Liverpooli 2018. aastal tehtud täiendused on kandnud vilja ning kohe-kohe on käes aprill ja ikka veel ollakse kahe suurtiitli konkurentsis. Kas selle taga on hea kaitse, terav rünnak või tark taktik pingil? Korra maailma kalleim kiiper olnud Alisson selgitas tagamaid.

Brasiilane on oma debüüthooajal tõestanud, et kuulub tippvahtide sekka, kui 39 mänggua on kirjas 20 nullimängu ja sisse lastud vaid 26 palli. Kahe punktiga ollakse (veel) Premier League’i liidrid, sest rivaal Manchester Cityl on üks mäng vähem peetud ning Meistrite liiga veerandfinaalis kohtutakse Portoga.

“Kõik mängijad on väga tähtsad, olgu nad kohalikud või teiselt mandrilt. Imetlen meie tiimi tugevust ja kvaliteeti, ent kõige tähtsam minu jaoks on ikkagi kambavaim,” kiitis ta ühtehoidvust.

Mängija on õppinud usinalt inglise keelt, et oma sulandumist uude keskkonda kiirendada ning naljatles, et kõige keerukam on olnud Liverpooli aktsendi mõistmine. Õnneks on Alissoni pere ka Liverpoolis ning ta tunneb end seal kui kodus, vahendab Sky Sports.

 

scroll to top