fbpx
Close

Van Dijk: mind ja Messit ei saagi võrrelda

Avatar

Alisson ja Virgil van Dijk. Foto: Reuters/Scanpix

Esmaspäeval toimus Milanos FIFA korraldatud auhinnagala aasta parimatele jalgpalliga seotud inimestele. Kõige põletavam küsimus oli, kes valitakse aasta parimaks meesjalgpalluriks ja kui hiljuti oli UEFA poolt selleks Liverpooli keskkaitsja Virgil van Dijk, siis nüüd sai auhinna Barcelona pallivõlur Lionel Messi.

Kolme nominendi hulgas oli veel ka Torino Juventuse staar Cristiano Ronaldo, kes üritusel kohal polnud. Megan Rapinoe nimetati parimaks naisjalgpalluriks, Jill Ellis parimaks nais- ja Jürgen Klopp parimaks meespeatreeneriks. Meestest oli edukaim väravavaht Liverpooli esikinnas Alisson Becker ja naistest Sari van Veenendaal.

“Inimesed, kes hääletasid, tegid otsuse, ja seda tuleb aktsepteerida. Selles asi seisneb ja mängijatena ei saa mind ning Messit võrrelda, sest oleme täiesti erinevad,” sõnas Van Dijk.

“Kas olen pettunud? Ei saa olla pettunud. Olen lihtsalt väga õnnelik, et siin saan viibida ja olla aasta meeskonna koosseisus (FIFA nn. alg11 – toim.) peale rasket ning head tööd, kuhu eelmisel aastal panustasime. Täna ma kahjuks ei võitnud, aga ma pole pettunud,” lisas 28-aastane Hollandi koondislane.

scroll to top