fbpx
Close

Uue ja veelgi pikema lepingu saav Klopp oli rahvamassi nähes imestunud

Avatar

Jordan Henderson. Foto: AFP/Scanpix

Liverpooliga oma esimese tiitli võitnud sakslane Jürgen Klopp tegi vapustava hooaja – liigas korjati 97 punkti ning laupäeva õhtul triumfeeriti Madridis, kui võideti klubi kuues Meistrite liiga trofee, lõpetades seitsme-aastase tiitlipõua.

Klubi juhtkond kavatseb peatreenerit selle eest tänada, pikendades tema 2022. aastani kehtivat lepingut veelgi. “Kui mängijad viskasid Jürgenit pärast võitu õhku, siis nad mõistsid seda, mida fännid teavad – ta on kõikide jalkasõprade poolt armastatud. Tegemist on briljantse peatreeneriga, kes samaaegselt on tagasihoidlik ning hooliv, kes mõistab, mida laupäev meie fännidele tähendab,” rääkis esimees Tom Werner Sky Sportsile.

Liverpoolis ootasid sangareid ligi 500 000 inimese suurune rahvamass, kes võiduparaadist osa võtsid. See pani Kloppi imestama. “Ma ei tea, kui palju inimesi elab Liverpoolis, aga tundus, et teiste klubi fännidele siin linnas ruumi pole. See on imeline. Kui oled noor, siis keda sa toetad? Väga muid valikuid peale Liverpooli polegi. Sa näed nende silmist, kui palju see võit neile tähendab. See leek nende silmis põleb väga eredalt,” ütles sakslane Liverpooli telekanalile.

scroll to top