fbpx
Close

Tottenhami loots teab, kuidas järgmisel hooajal Cityt edestada

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Viimases voorus koduplatsil Manchester Cityle kaotanud Tottenhami peatreener Mauricio Pochettino teab, kuidas liigavõitjatega järgmisel hooajal sammu pidada.

Pühapäeval meistriks kroonitud Manchester City on ka järgmisel hooajal võrreldes Tottenhamiga soosingus, sest Cityl on pea põhjatu rahakott ning parimad noormängijad, tõdes argentiinlane.

“Neid pole võimatu liigas edestada. Peame hooaega paremini alustama, aga loomulikult on see keeruline ülesanne. Raha pole jalgpallis primaarne, kuid see on kõvasti abiks. See on nagu õnnelikkus – miljardär pole alati õnnelik, aga raha kindlasti aitab sellele kaasa. Jalgpallis on samamoodi.

Võid teha hullumeelset tööd ja omada igasuguseid ideid, kuidas veelgi paremini pallida. Aga siis on vaja põhilisi rollimängijaid, kellele see idee edasi anda ja mida paremad mängijad, seda parem on ka kvaliteet,” ütles Pochettino pärast kaotust ESPN-ile.

“Kui tahad suuremat maja, pead maksma, mida turg ette määrab. Kui tahad viit tuba, siis peab sul olema selleks raha. Kui tahad kahe- või ühetoalist, siis see on küll odavam, aga kvaliteet on täiesti teine. Jalgpallis on samamoodi,” lisas ta.

“Või sul on hullumeelselt hea generatsioon mängijaid: Barcelonas oli Xavi, Andres Iniesta, Lionel Messi, Gerard Pique, Cesc Fabregas ja Carles Puyol. Või 1992. aasta Manchester Unitedi noored. Siis pole asi rahas, vaid tegemist on ühe generatsiooniga, mis teeb su tiimi uskumatuks,” võttis Real Madridi huviorbiidis olev peatreener asja kokku.

scroll to top