fbpx
Close

Tihe mängugraafik Guardiolat ei morjenda: tahame võistelda neljas sarjas nii kaua, kui võimalik

Avatar

Jürgen Klopp ja Pep Guardiola. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli kaotus Wolvesile tähendas, et Jürgen Klopp sel hooajal Manchester Unitedi saavutust ehk kolme karikat korraga ei võida. Samas ootab Premier League’i liidreid vähem mänge kui rivaali Manchester Cityt, kes on veel FA karika ja liigakarika konkurentsis.

Lisamängud aga City juhendajat Pep Guardiolat ei morjenda ning ei usu, et Liverpoolil on nüüd tekkinud Premier League’is mingi eelis. “Kui kõik on meil terved, siis saame mängugraafikuga hakkama. Kui on aga kümme vigastatut, siis on tegemist peaaegu, et võimatu missiooniga. Eelistan siiski igas sarjas konkurentsis püsida ja nii kaua kui võimalik. Kui Wigan alistas meid FA karikas, olin kurb. Võtan karikavõistluseid tõsiselt,” meenutas Pep Sky Sportsile, kui Will Griggi lisaajal löödud värav kukutas City.

Sotsiaalmeedias liikus jutt, et City lasi liiga liidritega kohtumise eel pallimurul pikemaks kasvada, mis tegi Liverpooli ründetriole karuteene ja muutis neid aeglasemaks. “Ma ei tee kunagi selliseid asju. Kui Liverpool tahab mängida kiiremini, siis tahame meie ka. Kui teed selliseid asju, siis lõpuks tuleb karma ja karistab sind,” selgitas hispaanlane, miks ta sääraseid trikke pigem ei tee.

scroll to top