fbpx
Close

TÄISMAHUS: Huddersfieldi esimehe pressiteade paljastas Wagneri lahkumise põhjuse

Avatar

David Wagner ja Jürgen Klopp. Foto: AFP/Scanpix

Eile õhtul teatas Premier League’i punane latern Huddersfield, et nende peatreener David Wagner on klubist lahkunud. Klubi esimees Dean Hoyle avaldas klubi kodulehel pressiteate sakslase lahkuse tagamaade kohta.

“Tahan Davidit tänada kõige eest, mis ta viimase kolme ja poole aasta jooksul on meiega saavutanud. Tema käe all saavutasime miskit, mida klubi kaasaegses ajaloos pole suudetud ning ületanud kõiki fännide ja juhtkonna ootusi. Tema käe all tõusime viimase 50 aasta parimale positsioonile ning see teekond on loonud mälestusi, mis jäävad meiega igaveseks.

Tema saavutused väärivad klubi ajaloo suurimate legendide Herbert Chapmani ja Mick Buxtoniga samale pügalale asetamist. Nagu eelmainitud, muutis Wagner selle klubi nägu. Nagu varasemalt mainisin, siis mul polnud Davidi vallandamine mõtteiski. Lõppude lõpuks tuli ta ise meie juurde ja tõdes, et on aega võtta treeneritööst puhkepaus.

Arutasime ning kaalusime muutuse elluviimist koheselt, ent ta selgitas, et on nõus andma endast selle hooaja lõpuni kõik, kui me soovinuks. Pärast pikka arutelu tundsime, et David jääb klubisse hooaja lõpuni ning see on parim otsus, ent jätsime läbirääkimised siiski lahtiseks.

Tean, et väljend “osapoolte kokkuleppel” on lihtsalt pehmendus sõnast “vallandama”, ent see oli tõepoolest ühine otsus. David armastab tõeliselt seda klubi ning tema suurimaks mureks oli, et kas otsus oleks klubile ikka parim. Ma ei suuda Davidit tema tehtud töö eest veel rohkem tänada. Koos oma perega jääb ta alatiseks minu ja Huddersfieldi sõbraks.”

Esimees lisas, et Wagneri töö võtab üle Mark Hudson, kes juhendab tiimi järgmises liigamängus Manchester City vastu. Valik langetati just tema kasuks, kuna Hudson tunneb klubi läbi ja lõhki ning temast paremat valikut ei ole.

scroll to top