fbpx
Close

Allardyce tunnistas,et ei suudaks Huddersfieldi päästa

Avatar

Huddersfield kunagi ammu rõõmustamas. Foto: AFP/Scanpix

Eile õhtul David Wagneriga osapoolte kokkuleppel lepingu lõpetanud Premier League’i punane latern Huddersfield on teatanud, et uus juhendaja kuulutatakse välja nädala lõpus. Üks spekuleeritud nimedest, ainsana Inglismaa koondise eesotsas sajaprotsendilist võitude rekordit omav Sam Allardyce tunnistas, et ta ei kandideeri vabanenud töökohale.

Huddersfield on kaheksa punkti kaugusel päästvast 17. kohast ning kihlveokontorid määrasid Allardyce’i kõige tõenäolisemaks asendajaks. “Ma mängisin Huddersfieldi eest 1984-85 hooajal ning nautisin seda perioodi, samuti on tegemist rikkaliku ajalooga oleva klubiga. Nad on Davidi käe all teinud meeletu edasimineku, ent nagu nägite, siis surve jõudis temani ning ta tundis, et ideed on edasiminekuks nüüd otsas,” rääkis viimati Sunderlandi ja Crystal Palace’i relegatsioonist päästnud inglane Sky Sportsile.

“Minu jaoks on probleemiks see, et mis iganes maagiat ma Huddersfieldiga ka ei teeks, siis neis pole piisavalt väravaid, et keerukast olukorrast välja rabeleda. Tiim mängib hästi ja loob šansse, aga ei löö väravaid. See tähendab, et viikide asemel on kaotused ja võitude asemel viigid. Seetõttu on nad viimased ja ma ei usu, et ma suudaks neid päästa,” nentis ta.

scroll to top