fbpx
Close

SUURE MÄNGU EEL: kas Portugalis läheb pelgalt vormistamiseks ja mõtted on juba Barcelonal?

Avatar

Mohamed Salah. Foto: Zumapress.com

Liverpool teab, et Portugalis piisab ise värav lüüa ja siis isegi kahe väravaga kaotada, kuna avamängus löödud kaks vastuseta väravat annavad piisavalt hingamisruumi ja kindlustunnet. Eile õhtul selgus ka nende poolfinaali vastane, kelleks Manchester Unitedile jalgpalli põhitõdesid õpetanud Barcelona. Aga kas kindlustundest ja kaheväravalisest eduseisust ikka piisab või on Porto koduväljakul imedeks võimeline?

Meenutame eelmise hooaja mängu selsamal Estadio do Dragao staadionil. Liverpool kohtus Portoga siis küll kaheksandikfinaalis, ent avamängus skooris Sadio Mane kübaratriki, jala said valgeks ka Roberto Firmino ja muidugi Mohamed Salah. Võib öelda, et ‘Poolile meeldib Portos mängida.

Optibet annab mõista, et viimasest kuuest kodumängust on viis lõppenud Porto võidu- ja nullimänguga. Liverpool on selgelt kõvem vastane kui Boavista või Maritimo, kuid Jürgen Klopp võib kindluse mõttes minna mängu ka kontrollima ja tapma. Kui Premier League’i tiitlihõngu nuusutavad punasärgid täna õhtul skoori ei tee, saad raha 4,32-kordselt tagasi. Kui seis jääb, nagu eelmisel hooajal korduskohtumiseski, väravateta viiki, saad raha lausa 11.92-kordselt tagasi!

scroll to top