fbpx
Close

San Siro on suure mängu ootuses: AC Milan on Arsenali vastu favoriit

Avatar

Foto: LaPresse/Scanpix

Euroopa liiga pole küll nii prestiižne, kui tema suurem vend Meistrite liiga. Sellegipoolest on kesknädalane jalgpallivurr näitamas ka neljapäeva õhtul tõelist põnevusmängu, kui vastamisi suured tiimid: noh, vähemalt nimede ja ajaloo poolest. Hetkel on AC Milan end leidmas ja Serie A-s näidatakse hoogu, mis viiks nad hooaja lõpuks Meistrite liigasse. Arsenalil on vastu panna eelmise hooaja FA karika võit, järjestikused kaotused ja kriisihõnguline atmosfäär.

Arsenal ei mängi liigas Meistrite liiga kohtadele. Euroopa liiga on ainus, kus jääb veel šanss jõuda järgmisel hooajal eliitsarja grupifaasi. Aga Milan on juba teisest terast tiim, kui oli seda väike Östersund. Milan on näljane ja üle mitme aasta on reaalne šanss võita Euroopas tiitel. Jah, tiitlimänguni on veel minna kuus mängu, seitsmendas mängitakse tiitli peale. Kuid Arsenali seljatamine tõstaks nad hoobilt Euroopa liiga favoriitideks.

 

Optibet pakub Milani võidukoefitsiendiks 2.o5, Arsenali omaks 3.55. Milan on selgelt paremas hoos, mängivad koduplatsil ja mehed on kindlasti näljasemad, kui Arsene Wengeri hoolealused.

scroll to top