fbpx
Close

Ronaldo tahab hävitada kõik sidemed Hispaaniaga

Avatar

Foto: Reuters/Scanpix

Maksuprobleemi tõttu Hispaaniaga kohut käinud ning kopsaka trahvi saanud, nüüd Real Madridist Juventusesse liikunud Cristiano Ronaldo kavatseb müüa kõik, mis tal on Hispaaniasse soetatud ja peatada oma investeeringud ja ärid, vahendab Portugali meedia.

Säärane käitumine pole esmakordne. Kui Ronaldo liitus 2009. aasta suvel Real Madridiga, müüs ta kõik oma Manchesteris ostetu maha. Näiteks eramu, mille ta soetas 4,5 miljoni euro eest, müüs ta 2009. aastal maha röögatu 20 miljoni euroga. Nüüd teeb ta sama Hispaanias, kuid peab oma 22-st autost koosneva masinapargi Portugali transportima. Kodumaal on tal majad Funchalis, Algarves, Lissabonis ning Sierra de Geresi piirkonnas.

Aga Madridis on käsil temanimelise hotelli ehitus. Ronaldo on koostöös Pestana Grupiga rajamas hotelliketti, millel nimeks Pestana CR7 ning asub Madridi kesklinnas. Tema perekond aga on hispaania juurtega – naine Georgina on hispaanlanna ja lapsed on sündinud Hispaanias. Cristiano juunior polnud Itaaliasse kolimise üle väga õnnelik, sest nüüd ootab ees uus kool, uus vutitiim ja uued sõbrad.

scroll to top