fbpx
Close

Roma surus Napoli armutult põlvili ning andsid nende tiitlivõimalusele võimsa hoobi

Avatar

Foto: AP/Scanpix

Kui Roma Napolisse, San Paolo staadionile jõudis, oli kodupublik kindel, et tuleb võitluslik mäng ja Napoli võidab. Sest Roma pole nii ohtlik kui hooaja algusfaasis ning Napoli on jätkuvalt hea. Algus tõotaski tulla selline, nagu kirjeldasin, kuid pealinna poisid näitasid, et nad on hoopis teisest puust.

Võitlusvaimu täis ning õnn oli nende poolel, kui “Türgi Messi” (tegelikult on ta Paulo Dybala soenguga, kleenuke noormees) Cengiz Ünder sai Napoli äärekaitsja Mario Rui puute abil palli üle Pepe Reina ning viigistas seisu. Mario Rui oli osaline ka Roma kolmandas ja neljandas väravas. Kolmanda värava ajal ta komistas ja Edin Dzeko markeerimise ajal ning bosnialane lõi suurepärase vintpalli tagumisse nurka. Neljanda värava ajal… vaadake ise. Nukker värk. Rui on Napolis laenul ning pakkuge, kus ta muidu mängib. Jep, AS Romas.

 

Respekt Napoli fännidele, kes pärast mängu ei hakanud omasid välja vilistama, vaid panid laulu püsti ja innustasid oma tiimi edasi võitlema. Juventus on ühe vähempeetud mänguga vaid punkti kaugusel Napolist ning mängida on veel 11 vooru, sealhulgas tiimide omavaheline kohtumine Juventuse kodustaadionil.

scroll to top