fbpx
Close

Premier League’i uus hooaeg algab kohe vägeva tulevärgiga

Avatar

Premier League'i tiitel. Foto: SIPA/Scanpix

Premier League’i 2019/20 hooaja kalender on paigas ning esimesena, 9. augustil avab hooaja Liverpool, kes Anfieldil võõrustab esiliiga võitnud Norwichi. Samal nädalavahetusel näeme aga pühapäeva õhtul väärt tulevärki.

Nimelt pannakse 11. augustil Old Traffordil pall mängu ning Manchester United hakkab madistama Chelseaga, sundides mõlemat tiimi mängima oma parimal tasemel juba avavoorus, augustikuu keskpaigas.

Manchester City saab Meistrite liiga veerandfinaali eest kätte maksta juba nädal hiljem, kui Etihadil kohtutakse Tottenhamiga. Mäletatavasti jäi City videokorduse otsuse tõttu Meistrite liiga poolfinaali ukse taha.

Suured derbid leiavad aset 31. augustil, kui Arsenal võõrustab Tottenhami, 19. oktoobril mängib Manchester United Liverpooliga. 9. novembril näeme vihast Liverpool-Manchester City vastasseisu, voor hiljem kohtub City Chelseaga. Manchesteri derbi on 7. detsembril Etihadil ning jõulude ajal näeme Tottenhami ja Chelsea kohtumist. 1. jaanuari avab Arsenal-Manchester United vastasseis.

scroll to top