fbpx
Pealeht / Kes kuhu? / Premier League’i tõusnud keskkaitsja kiitis Manchester Unitedi värskeimat ostu taevani
Foto: Mulamiszczu/Pixabay

Premier League’i tõusnud keskkaitsja kiitis Manchester Unitedi värskeimat ostu taevani

Manchester United tegi oma esimese suvise ostu, kui 18 miljoni euro eest soetati esiliigas Swanseas pallinud Walesi koondislane, ääreründaja Daniel James. 21-aastane pallur on tekitanud kahetisi tundeid Unitedi poolehoidjates, sest nad ei mõista, kas tegemist on tiimi tugevdava või sügavust lisava ostuga.

Esiliiga võitnud Norwichi kaitsja Jamal Lewis kiitis Jamesi ning andis mõista, et väga kiire ääreründaja on kaitsjatele parajaks peavaluks. “Ta on väga, väga kiire. Mina olen juba kiire mängija ning ta oli ilmselt kiireim, keda eelmisel hooajal pidin katma. Nägin teda ka Manchester City vastu mängimas ja ta oli seal väga hea,” mainis ta Sky Sportsile FA karikamängu.

James sai kiita ka koondise peatreenerilt ja Unitedi legendilt Ryan Giggsilt, kes andis väärt näpunäiteid. “Tean, et Unitedi poolehoidjad toetavad teda ning minu sõnum talle oleks jääda iseendaks – siis laabub kõik. Ta saab suurklubis kenasti hakkama,” ei muretsenud juhendaja oma hoolealuse pärast.

 

polar.com

Vaata lisaks

ÜLDINE PAHAMEEL: Premier League’ klubide peatreenerid survestavad liigat üleminekuakna osas

Premier League’is sulgub üleminekuaken enne esimest vooru, mis väldib pallurite liikumist liiga esimeste voorude ajal, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga