fbpx
Close

Peruulasest fänn võttis kolme kuuga 25 kilo juurde, et saada pilet MM-i invasektorisse

Avatar

Foto: Quincemedia/Pixabay

Mõned fännid on nõus tegema kõike, et näha oma rahvustiimi MM-il. Üks sellistest on 24-aastane Miguel Peruu pealinnast Limast, kes jäi Venemaal toimuva suurvõistluste piletitest ilma. Mees leidis lahenduse, kuidas saada invasektorisse – selleks pidi ta oma kehamassiindeksi ajama üle 35 ja ainsaks viisiks oli ekstreemne kaalutõus.

Fänni tahe näha Peruud oli suurem kui enda tervisest hoolimine. “Ainsad piletid, mis FIFA lehel veel olid saadaval, olidki pääsmed invasektorisse. Sinna said ratastooli aheldatud inimesed või näiteks ülekaalulised, kellel kehamassiindeks üles 35. Mul oli 30 ja siis tegin mõned arvutused: numbrid näitasid, et mu eesmärk täitub, kui võtan 25 kilo juurde,” ütles fänn Saksamaa meeldiale.

“See tundus mu jaoks hullumeelne ettevõtmine, sest pidin 25 kilo juurde võtma kõigest kolme kuuga. Kõigepealt ostsin piletid ja siis hakkasin kosuma, süües meeletult süsivesikuid. Sain lõpuks arstitõendi, mille esitasin FIFA-le ja nad kiitsid selle heaks,” kirjeldas peruulane oma entusiastlikku tegu.

Miguel on nüüd enda tervist taastamas ja ujub iga päev kaks kilomeetrit. Tema sõber soovis saada samuti piletit ja oli valmis murdma enda jala, kuid lõi araks.

scroll to top