fbpx
Close

Neli vooru enne Bundesliga lõppu on Saksamaal liiga põnev!

Avatar

Marco Reus ja Michy Batshuayi rõõmustamas. Foto: Imago-Defodi/Scanpix

Kuigi on natuke veider kasutada sellist pealkirja eelvaate kategoorias, siis seekord on see vältimatu: 3.-6. koht mängivad samal kellaajal omavahel ning vahe on vaid viis punkti! Mängus on kõik Euroopa karikasarjade kohad ja iga mäng tõotab tulla tõeline thriller.

Alustame Euroopa liiga tiimidest. RB Leipzig kohtub kodus Hoffenheimiga – Red Bulli tiim on vaid punktiga Hoffenheimist peal ja veel unistab Meistrite liiga kohast, mis on nelja punkti kaugusel. Hoffenheim ei taha kohe üldse libastuda ja punkte ära anda, sest seitsmendal kohal asuv Eintracht Frankfurt on samadel punktidel, aga seitsmes koht jääb eurosarjadest täielikult eemale.

Dortmundi ja Bayer Leverkuseni matš tekitab närvikõdi, sest kuigi ollakse samadel punktidel, siis eelnevalt mainitud viies koht on vaid nelja punkti, kuues ja seitsmes viie punkti kaugusel. Mõlemale tiimile on südamerahu tekitamiseks hädasti võitu vaja ning ka viik rahustaks, kui Leipzig just Hoffenheimi vastu võitu ei võta: siis oleks neljanda ja viienda koha vahel vaid kaks punkti.

Dortmundil on vesi ahjus – äsja sai vigastada meeletus hoos olnud Michy Batshuayi, ilmselt jäävad eemale nii Andre Schürrle, Shinji Kagawa ja ka Rafael Guerreiro. Mõlemad tiimid said viimases voorus kaotuse – üks alistus derbis Schalkele, teine sai kodus valusa löögi Bayern Münchenilt, mida eriti meenutada ei taheta.

Kodus palliv Dortmund on Optibeti silmis favoriit – raha tagasi 2,3-kordselt.

scroll to top