fbpx
Close

Mourinho pärast kaotust: tulemus jääb mängijate hingele

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Manchester Unitedi peatreener Jose Mourinho viskas kivi mängijate kapsaaeda, kui Brightoni vastu võeti mannetu 0:1 kaotus. Portugallane on oma pallurites pettunud, kes ei näidanud piisavalt tahet ja ei suutnud end mänguks motiveerida.

Brightoni võit tähendas, et nad kindlustasid järgmiseks hooajaks koha Premier League’is. Märkimisväärsem on fakt, et see oli esimene võit Manchester Unitedi üle viimase veerandsajandi jooksul. Eilses kohtumises oli Brighton selgelt aktiivsem ja motiveeritum pool ning see ei jäänud Mourinhole ka märkamata.

Võrreldes eelmise kohtumisega kuus vahetust teinud Mourinho oli pettunud. “Me mäng polnud piisavalt hea. Mängijad, kes asendasid põhimehi, said võimaluse end näidata ja tõestada, et väärivad kohta FA karika finaalis. Nad ei teinud seda ning seetõttu mängis tiim halvasti,” oli portugallane aus.

“Brightonil oli ainus eesmärk jääda Premier League’i püsima, meie eesmärk on kindlustada teist kohta ning nagu mäng näitas, siis nende jaoks on püsimajäämine tähtsam kui meie jaoks võtta liigas teine koht. Nemad näitasid seda esimesest minutist saadik, meie mitte,” võttis Mourinho asja kokku.

scroll to top