fbpx
Close

Kloppi sõnavõtt võib talle Meistrite liigas tuua juhendamiskeelu

Avatar

Jürgen Klopp. Foto: Reuters/Scanpix

Liverpooli loots Jürgen Klopp tegi pärast 1:2 kaotust PSG vastu peakohtuniku Szymon Marcinaki kohta kriitilisi märkusi, vihjates poolaka ebapädevusele. Sarnaste kommentaaride eest on saanud keelu nii Manchester City juhendaja Pep Guardiola kui mängu ajal Michael Oliveri maha teinud Gianluigi Buffon.

Läinud hooajal oli just Guardiola see, kes veerandfinaali korduskohtumises Liverpooli vastu kritiseeris kohtuniku otsuseid, mis tõi hispaanlasele kaasa ühemängulise platsikeelu, mis kandus edasi järgmisse hooaega. Buffon aga sai UEFA-lt kolmemängulise keelu, mille ta on nüüdseks edukalt ära kandnud, seistes eile PSG väravasuul.

Klopp ei suutnud kohtuniku otsuseid uskuda ning vihjas tema ebapädevusele. “Saime penalti, aga kohtunik ei tahtnud seda anda – ma ei mõista, kuidas see on võimalik. Siis oli selge punase kaardi olukord, aga Marco Verratti sai vaid kollase. Me saime kuus-seitse-kaheksa kollast kaarti ja olime lähedal ka punasele. Jah, üks-kaks taktikalist viga olid küll kollase väärilised, aga ülejäänud… see on täiesti uskumatu. Kohtunik peab sellisteks matšideks valmis olema, aga mulle tundus ta ebaküps, ausalt ka,” võib see Kloppi kriitikasoolo päädida ühemängulise keeluga, kui UEFA sõnavõtu uurimise alla võtab. Just üks mäng on grupifaasis jäänud ning see on ülioluline matš Anfieldil Napoli vastu, mis tuleb kohe kindlasti võita, et edasipääs tagada.

scroll to top