fbpx
Close

Klopp võidust: kas olete näinud tiimi, kelle energiavarud on niivõrd otsas?

Avatar

Võidukas Liverpool eesotsas Jürgen Kloppiga. Foto: Imago Images/Scanpix

Liverpool sai varajase penalti ning hilise tabamuse abil Tottenhami üle Meistrite liiga finaalis 2:0 võidu ning tähistamine võis alata, kui Jürgen Klopp punasärkidele lõpuks esimese tiitli tõi. Pikk ootamine sai lõpu ka peatreeneri jaoks, kes oli varasemalt kahes finaalis pidanud tunnistama vastase paremust.

“See on meie profikarjääri parim õhtu. Kas olete kunagi näinud tiimi, kes niimoodi võitleb, kuigi endal pole energiavarusidki? Tänane oli raske katsumus, sest seljataga on kolm nädalat puhkust. Rütmi hoidmine ja selle tagasivõitmine oli proovikiviks ning kaks Inglismaa tiimi võitlesid omavahel kõvasti. Täna oli Alisson alistamatu, ta oli sensatsiooniline. See aitas meid,” ütles sakslane BT Sportile.

Fookuses on ka äärekaitsja Trent Alexander-Arnold, kellest sai esimene U21 mängumees, kes alustanud kahes järjestikuses Meistrite liiga finaalis. “See on alles noorte jaoks algus, nad on imelised noormängijad,” lisas peatreener. “See võit on suur saavutus – mul on kapis palju hõbemedaleid ja nüüd on kuldne ka. See on lahe,” rõõmustas Klopp.

Kuid pühapäeval jõuab saavutus alles reaalselt kohale, oli juhendaja veendunud. “Igaüks tunneb praegu seda võitu, aga olen kindel, et kui homme sõidame läbi linna, siis mõistame, mida oleme suutnud korda saata. Nüüd võib selle välja öelda – 97 punkti liigas ning Meistrite liiga võit on imeline saavutus.”

scroll to top