fbpx
Close

Jaapanist lahkuva Iniesta allkirja noolib Barcelona sidemetega tippklubi

Avatar

Foto: AFP/Scanpix

Barcelona legendaarne mängumees, endine Hispaania koondislane ja 2018. aasta maikuust Jaapani kõrgliigas Kobe Visseli võistkonnas palliv Andres Iniesta on väljaande La Oral Deportiva teatel vahetamas klubi ning siirdumas Agrentina kõrgliigasse.

35-aastase Iniesta vastu tunneb huvi Estudiantes, kelle ridades on tegutsemas samuti endine Barcelona mees Javier Mascherano, kes esindas varasemalt Hiina Superliigas Hebei China Fortune’i. Estudiantesi peatreeneriks on 2007-2011 Barcelonasse kuulunud Gabriel Milito ja klubi president Juan Sebastian Veron kinnitas, et spekulatsioonidel Iniesta osas on tõepõhi all.

“Me ei saa praegu öelda, et Iniestaga oleks läbirääkimisi. Aga jah, jutte on. Võimalus Iniesta palgata on midagi sellist, mida inimesed ei unusta ja pole vahet, kas see käik õigustab end ära või mitte. Javieri olek klubis on juba tähtis. Mitte ainult Estudiantese, vaid kogu Argentina jalgpalli jaoks,” sõnas Veron.

Iniesta on selle aasta alguses maininud, et ei saa välistada treeneritööd, kuid siiski on soov mängijana jätkata. “Treeneriks saamise mõtted on mul peas. Pikka aega ei mõelnud ma sellele, sest kõige enam tahan jalgpalli mängida. Aga mitte nii kauges tulevikus ma arvan kirg treeneriks saamiseks kasvab. Tahan jalgpallurikarjääri jätkata. Pole suurimat rõõmu, kui minna väljakule ja treeningule iga päev. Kui oled õnnelik, siis saad sellega pikemalt jätkata. Loodetavasti see jätkub nii ja saab näha, kui kaugele liigun,” ütles hispaanlasest keskväljamees.

scroll to top