fbpx
Close

Hispaania koondislane pärast võitu: meid ei huvita, kui öeldakse, et me ei teinud hea esituse

Avatar

Foto: Efraimstochter/Pixabay

Pärast Hispaania 1:0 võitu Iraani üle vastas Real Madridi poolkaitsja ning selles kohtumises algkoosseisu kuulunud Lucas Vazquez, et neid ei huvita kodumaa meedia kriitika ja on ise teadlikud, kuidas edasi jõuda.

Diego Costa õnnega pooleks värav jäigi mängu ainsaks, kui Iraan skooris korra, ent olukord päädis napi suluseisuga. See ei takistanud iraanlastel värava tähistamist, mille käigus sai üks meeskonna liige vigastada ja viidi haiglasse. “Me oleme ta pärast mures – tal hakkas pärast VAR-i otsust halb ning viidi haiglasse. Loodame, et kõik on korras ning oleme mõtetes temaga,” sõnas Iraani peatreener Carlos Quieroz ESPN-ile.

Hispaania sai mängujärgselt kriitikat, kus kodumaa meedia ei mõistnud, et mismoodi saab nii tugev tiim näidata säärast jalgpalli. “Meid ei huvita, kui me mängupilti kritiseeritakse, Me ei pane tähele nende juttu, kes ei kuulu me tiimi. Teame, mida saavutasime,” sõnas Lucas Vazquez pärast mängu.

“Oli väga raske mäng, nad olid terve tiimiga kaitses. Väga keeruline oli luua väravavõimalusi, kuid kannatlikkus viis meid värava ja võiduni,” ütles hispaanlane. “MM on nii kena turniir, mitte miski pole vutimaailmas sellega võrreldav,” lisas kolmekordne Meistrite liiga võitja.

scroll to top