fbpx
Close

Heas hoos olev ründaja on valmis karjääriredelil üles liikuma, Chelsea ja Everton hoiavad olukorral silma peal

Avatar

Marko Arnautovic. Foto: Reuters/Scanpix

Läinud suvel 29 miljoni euro eest West Hamiga liitunud Marko Arnautovic on enda agendi sõnul valmis paremasse klubisse minema, soovides pallida Meistrite liigas. West Hami eest hetkel head hoogu näitav austerlane oli tänavu klubivahetusele väga lähedal, ent diil jäi ikkagi katki. Nüüd võib üleminek toimuda jaanuaris.

Mängija vastu tundis suurt huvi Manchester United, kuid siiski jäi tehing pooleli. 29-aastane pallur tahab enne 30. juubelit teha sammu karjääriredelil edasi ja mängida koos paremate palluritega. 19. aprillil on ründajal sünnipäev ehk oma soovi täitumiseks peaks uue klubiga liituma juba jaanuarikuus.

“Olen enda parimas vanuses. On selge, et tahan võistelda koos parimate palluritega, kuid nendel teemadel usaldan täielikult enda venda,” rääkis Arnautovic väljaandele Kurier. Ründaja vend Danijel on West Hami võtmemängija agent ning vennas vihjas jaanuarikuisele üleminekule. Samuti kinnitas ta, et Marko vastu tunnevad huvi nii Chelsea ja Everton, ent need pole ainsad huvilised.

“Ta on West Hami jaoks tähtis, kuid tema lagi pole veel käes. Selleks, et Marko saaks oma oskusi realiseerida, peaks ta liituma tipptiimiga. Temasugune pallur ei peaks relegatsiooni eest võitlema, vaid kohtade eest Meistrite liigas,” ütles agent.

scroll to top