fbpx
Close

Endine Brasiilia koondislane: Coutinho oleks Unitedile hea valik

Avatar

Philippe Coutinho. Foto: Pixathlon/Scanpix

Brasiilia koondises 32 mängu pidanud ja aastatel 2003-2005 ka Manchester Unitedit esindanud keskväljamees Jose Kleberson usub, et Barcelona poolt maha kantud ja tänavu Müncheni Bayernis laenul viibiv kaasmaalane Philippe Coutinho võiks Unitedile huvipakkuv mängija olla.

“Manchester Unitedil on hea meeskond, aga nad vajavad number kümmet, kes tuleb ja kontrollib mängu rünnakule minekul. See peaks olema keegi, kes loob võimalusi, kontrollib palli ja lööb võimalikest kohtadest väravaid. Paljudel Premier League’i meeskondadel on head ründava suunitlusega mängijad, kes suudavad väravaid lüüa, kuid hetkel Unitedil sellist pole. Philippe Coutinho oleks hea valik. Tean, et tal on varasemalt olnud keeruline periood Barcelonas ja nüüd ka Müncheni Bayernis, kuid temasugused mängijad ei kaota oma kvaliteeti. Ta on briljantne mängija ja oleks Unitedile suurepärane variant,” rääkis 40-aastane Kleberson endisest Liverpooli mehest, 27-aastasest Coutinhost.

Unitedi peatreener Ole Gunnar Solskjaeri kohta ütles Kleberson järgnevat. “Teda ei vallandata, aga tal saab jätkuvalt olema suur surve peal. Nad peavad tuleviku nimel plaane tegema. Mulle ei meeldi, kui meeskonnad vahetavad peatreenereid kiirelt, sest vajatakse aega, et kohaneda ja viia plaanid ellu. Kui nad Olet usaldavad, saab tal edaspidi olema hea võistkond. Nad oleksid tugevad ja neil saaks olema piisavalt aega, et peatreener saaks oma käekirja ja taktika sisse tuua. See saab olema noorematele mängijatele hea võimalus meeskonnas mängida. Nad võib-olla toovad veel mängijaid juurde, kes aitaksid tiimil areneda.”

scroll to top