fbpx
Close

Mourinho: Tottenhami fännid ei armasta mind, vaid aktsepteerivad

Avatar

Jose Mourinho. Foto: AFP/Scanpix

Tottenham Hotspuri peatreeneri Jose Mourinho andis pärast laupäevast 3:2 võitu Bournemouthi üle mõista, et klubi poolehoidjate seas pole ta veel tõepoolest kuigi populaarne isik.

Pärast Mauricio Pochettino vallandamist on Tottenham võitnud kolm mängu järjest. Esmalt alistati Premier League’is West Ham United 3:2, seejärel Meistrite liigas Piraeuse Olympiakos 4:2 ja viimati Bournemouth. Igas kohtumises on seega endale lubatud lüüa kaks väravat, kuid samas on teenitud võit. 56-aastane tuntud treener teab, et olles töötanud nii Londoni Chelsea kui ka Manchester Unitedi heaks ei pruugi ta Tottenhami fännide seas kuigi positiivne nähtus olla, aga see-eest kavatseb mees tulemustega tõestada vastupidist.

“Fännid armastavad klubi. Ma ei ütle, et nad mind armastavad, aga nad aktsepteerivad mind kui professionaali, kes tahab anda klubile kõike. Inimestel on rohkem põhjuseid mind armastada, kui neile mu töö meeldib, aga fännid on meeskonna taga ja nad näevad meid kõvasti töötamas, et saada tabelis koht, mis on sobilikum selle võistkonna talendikusele,” rääkis portugallane BBC vahendusel.

scroll to top