Pealeht / Treenerid / Endine Bayerni doktor: Guardiola hindab end üle ja arvab, et on kõigist targem
OPTIBET
Foto: AFP/Scanpix

Endine Bayerni doktor: Guardiola hindab end üle ja arvab, et on kõigist targem

Bayern Müncheni endine doktor Hans-Wilhelm Müller-Wohlfahrt süüdistas endist kolleegi Guardiolat enda metoodikate pealesurumises ja liigses enesekindluses, mis pigem väljendus ülbuses.

Sakslane oli Bayernis peaaegu 40 aastat kuni 2015. aastani, mil Guardiola ta klubist lahkuma sundis. See käik tekitas klubis palju poleemikat ning keeras fännid hispaanlase vastu. Arst heitis valgust praeguse Manchester City peatreeneri meetoditele.

“Ta ei keskendunud mängijate vigastuste ravimisele, vaid valust vabanemisele. See oli täielikult minu põhimõtete vastane. Pep alahindas mind ja tahtis minust teha alluvat, kes temale kuuletub. Seejärel ta hindas end üle ning arvas, et teab teistest kõike paremini, kuid ta ei suutnud mulle vastu hakata ja mind endale allutada. See käis talle vastukarva ning lasi mind klubist eemaldada.

Mis aga innustab Guardiolat edasi rühkima? Doktor andis mõista, et endisel Barcelona peatreeneril on hirm läbikukkumise ees. “Usun, et Guardiola on inimene, kellel on madal enesehinnang ja teeb kõik selleks, et seda mitte välja näidata. Seetõttu elab ta pideva hirmu all. Mitte just kaotuste, vaid hirm kaotada autoriteeti ja võimu.”

saleapp.ee

Vaata lisaks

Guardiola Arsenali uuest lootsist: Premier League sai endale juurde veel ühe tipptreeneri

Arsenali uus peatreener Unai Emery teenis Manchester City tiitlivõiduni viinud Pep Guardiolalt kiidusõnu. Katalaan ütles, …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga