fbpx
Close

Eile Liverpooliga esimese trenni teinud Shaqiri: võime võita Meistrite liiga

Avatar

Foto: Imago-Defodi/Scanpix

15 miljoni euro eest Stoke’ist Liverpooli liikunud 26-aastane Xherdan Shaqiri usub, et tema uus klubi suudab võita Meistrite liiga ja šveitslane saab endale auhinnakappi ühe meistrite medali lisaks.

2013. aastal Bayern Müncheniga Meistrite liiga võitnud Shaqiri hindab Liverpooli tiimi kõrgelt. “Selle võitmine on imeline tunne ja ma usun, et suudame seda. Meil on kõrge kvaliteediga tiim, eriti uued ostud on olnud väga väärtuslikud täiendused. Ootan uut hooaega pikisilmi ja loodan, et suudame lõpuks midagi ka võita,” vihjas ta Liverpooli tiitlipõuale, mis on kestnud 2012-13 hooajast.

“On tähtis olla edukas ning edukust näitavad tiitlivõidud. Ma tean, et ma võitlen siin mänguaja pärast ja see pole kerge, kuid igas tiimis on konkurents. Oleme suur tiim ning igaüks võitleb oma koha eest. Lõppude lõpuks peame olema edukad mitte mängijana, vaid tiimina. Ja selle jaoks on vaja iga mängijal õnnestuda,” ütles Shaqiri Sky Sportsile.

“Peatreener teab mu tugevusi ning ta teab, et suudan mängida mitut erinevat ründerolli. Arvan, et saan oma mitmekülgsusega muuta ründemängu mitmekesisemaks,” rääkis ründemängija enda eripärast.

scroll to top